16.09.2014

Rowerowy konkurs dla dzieci „KIDS ADVENTURE”

W sobotę 20 września, jeszcze przed startem zawodowców w Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska 2014, zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w konkursie rowerowym.

Idea jest prosta – chodzi nam o to, aby rower był coraz popularniejszy wśród dzieci i młodzieży. Dlatego przy okazji Lang Team Grand Prix MTB w Jeleniej Górze organizujemy specjalny konkurs dla dzieci. Udział mogą wziąć w nim osoby w wieku od 3 do 12 lat. To jeden warunek, a drugi – trzeba mieć rower i kask rowerowy.

Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach wiekowych: 3-5 lat, 6-9 lat, 10-12 lat. Składa się z toru przeszkód, który zawiera sześć zadań. To przejechanie po równoważni, slalom, stójka, przewożenie przedmioty, jazda po cienkiej linii i łezka. Za prawidłowe pokonanie przeszkody można otrzymać trzy punkty.

Konkurs zaczyna się o 12:30, ale zgłoszenia będą przyjmowane do godziny 11:30 w czarnym namiocie firmy QUESTSPORT przy Pałacu Paulinum na ul. Nowowiejskiej 62 w Jeleniej Górze. Każdy z uczestników dostanie koszulkę kolarską oraz dyplom, a zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI