20.09.2014

Wspaniała zabawa podczas Kids Adventure

Ponad 70 dzieci wzięło udział w konkursie Kids Adventure organizowanym przy okazji Lang Team Grand Prix MTB w Jeleniej Górze.

Młodzi i bardzo młodzi kolarze próbowali swych sił w rowerowym torze przeszkód ustawionym przez Maję Włoszczowską w Parku Paulinum w Jeleniej Górze. Była równoważnia, slalom i stójka, a także jazda po cienkiej linii i łezka. Każda z przeszkód była odpowiednio punktowana, a za prawidłowe pokonanie można było otrzymać trzy punkty.

"To nasza pierwsza próba nawiązania takiego kontaktu z dziećmi. Chcemy im pokazać, że na rowerze można nie tylko jeździć, ale też fantastycznie się bawić" - mówi Ewa Włoszczowska - mama Mai i właścicielka firmy Quest, jednego z Partnerów Lang Team Grand Prix MTB. "Dzieci zrobiły nam ogromną niespodziankę, zjawiły się tłumnie i wspaniale się bawiły" - dodała Włoszczowska.

Zadowolona była także Maja Włoszczowska, która trenowała na trasie XCC razem z mistrzynią świata U-23 Szwajcarką Jolandą Neff. Obie znakomite zawodniczki znalazły chwilę, aby pogratulować dzieciom i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI